Yangın Merdiveninde Kampanya

yangın merdiveni kampanyasıHedef Mühendislik olarak yeni yılda yangın merdiveni alanındaki faaliyetlerimizin tamamını kapsayan kampanyalarımızı başlattık. Yaşam alanlarımızın ayrılmaz bir parçası olan beton yapılarda yangın afetlerine karşı önlemlerin alınması gerekmektedir. Belirli özellikleri taşıyan tüm yapıları kapsayan itfaiye yönetmelikleri ile, içerisinde bir çok insanı bulunduran binalara merdiven zorunluluğu getirilmiştir. Kurallara uymayan yapılara ise ruhsat verilmemektedir. Yeni yılda yaşam alanlarınıza yangın merdiveni yaptırmak isterseniz, kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi aramaktır. Sizi karşılayan uzman müşteri temsilcilerimizden gereken bilgiyi aldıktan sonra keşif randevusu talep edebilir ve merdiven yapılacak binanın detaylı incelenmesini sağlayabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz bu inceleme çalışmaları tamamen ücretsizdir. Keşif ekibimiz adresinize gelerek sizlere itfaiyenin nasıl bir merdiven isteyeceği konusunda bilgi sunacaktır. Sonrasında itfaiye yetkililerini haberdar ederek, binanız için rapor hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

Sizlere ekonomik yangın kapısı hizmetleri de sunmaktayız. Bilgiyi yine aynı yerden alabilirsiniz. Raporun hazırlanmasının ardından yangın merdiveni ihtiyacınız için kullanılacak malzemeler ile birlikte detaylı bir fiyat teklifi sunarız. Ücret konusunda anlaşmaya varıldığında ise üç boyutlu çizimler yaparak size teslim ederiz. İtfaiye genellikle bu çizimleri istemektedir. Müşterilerimize bu çizimleri de ücretsiz olarak hazırlamaktayız. Son ve en önemli aşamada ise merdiveni uzman ekibimiz ile inşa ediyoruz. Bu aşama oldukça önemlidir çünkü bilgi birikimi gerektirmektedir. Yangın merdiveni üretiminde uzun yıllar tecrübe kazanmış ustalarımız, olması gerektiği kalite hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmetlerin arkasında durarak, bir yıl teknik garanti veriyoruz.

Geçmişte bizi tercih eden müşterilerimizin projelerinde bugüne dek hiç bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Bundan sonra da aynı titizlik ve hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürerek, sektörümüzün ileri gelen firmalarından biri olabilmek adına var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz. En kaliteli ve sağlam malzemeler kullanarak, uygulama yapan ekibimizin bilgi seviyesini yükselterek ve itfaiye yönetmeliklerine en uygun şekilde yangın merdivenleri üreterek, bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmayacağımızın sözünü veriyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte bizi arayarak gereken teknik bilgileri edinebilir, İstanbul içerisinde aktif olarak bölgeleri tarayan keşif personelimizin adresinize yönlendirilmesini isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir