Yangın Merdiveni

yangın merdivenleriYangın merdiveni, acil durumlarda kaçışı sağlayan çelik yollardır. Acil kaçış yolu, yönetmeliklerin yürürlüğe girmesinden bu yana alış veriş merkezlerinden otellere, sitelerden apartmanlara ve iş merkezlerine kadar bir çok yapıda kullanılmaktadır. Bu uygulamalar yangın esnasında yapı içerisinde bulunan insanların en hızlı ve en güvenli şekilde dışarıya tahliye edilmesini sağlayan, çok önemli ve gerekli bir unsurdur. Geçmişte kaçış alanı için herhangi bir zorunluluk yoktu ve keyfi olarak yaptırılıyordu. Günümüzde ise bu donanımlar belirli şartlara ve kurallara bağlanarak zorunlu hale getirilmiştir. İtfaiye bu konuda çok katı ve sert kurallar koyarak herkesin uymasını sağlamıştır. Firma olarak hizmetlerimizi bu kurallara bire bir uygun şekilde sunmaktayız. Hizmetlerimize itfaiye uygunluk garantisi veriyoruz. İtfaiye yetkilileri ruhsat için denetlemeye geldiklerinde herhangi bir problem oluşması durumunda projemizin arkasında durarak sorunun ortadan kaldırılabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Yangın tedbirleri uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Bu işin keşif aşamasında ve sahada projenin uygulanması esnasında alanında uzman kimseler tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde projede çeşitli problemler meydana gelebilir ve bu durum yangın esnasında daha büyük felaketlerin meydana gelmesine sebebiyet verebilir. Hedef Mühendislik olarak sahada hizmet sunan ekibimizin üyelerini kendimiz yetiştiriyoruz. Bütün ekip üyelerimize belirli dönemlerde çeşitli eğitimler veriyoruz. Bu uygulamalarımız sayesinde sunduğumuz hizmetleri daha profesyonel bir boyuta taşıyarak, projede ortaya çıkabilecek hataların daha oluşmadan önüne geçiyoruz.

yangın merdiveni imalatı

Yangın hizmetlerimizi Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize sunuyoruz. Edirne’den Kars’a merdiven ihtiyacı olan bütün müşterilerimize hızlı, ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda projelerinizi yerinde ücretsiz inceliyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimizde uzman eksperlerimizi adresinize göndererek bir etüt çalışması yapıyoruz. Bu etüt çalışması ile projenin en verimli ve sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için ilk adımı atmış oluyoruz. Üstelik bu hizmetimiz için hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. Geçmişten bu güne sürekli size daha kalite hizmetler sunabilmek için adımlar attık. Günümüzde bu hizmet aşkımız ile hizmetlerimizde sizi memnun edebilmek için adımlar atmaya ve elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Sizde bu hizmeti Hedef Mühendislik güvencesi ile almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayınız.