Yangın Merdiveni

Yangın merdiveniSektörünün öncüsü olan firmamız yıllar içerisinde edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile yangın merdiveni alanında yüksek kaliteli çözümler üretmektedir. Bilindiği gibi yangın yönetmeliğine göre belirtilmiş nitelikleri taşıyan yapılarda yangın merdiveni imalatı yapılması zorunludur. İşte böyle bir durumla karşılaştığınızda biz her zaman yanınızdayız. Bizi aradığınızda ilk olarak sizi adresinizde ziyaret ediyor, proje alanını yerinde inceleyerek etüt çalışması gerçekleştiriyoruz. Yönetmeliğe en uygun şekilde inşa sürecinin tamamlanması için bu aşama hayati önem taşımaktadır. Firma olarak işte bu sebepten keşif hizmetini hiç bir ücret talep etmeden bütün müşterilerimize sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmanın ardından bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak çizimler yapıyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Onaylamanız ve mutabakat sağlanması halinde şantiye sahasına gerekli ekip ve ekipmanın nakliyesini gerçekleştirip uygulamaya başlıyoruz. Uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz ile yangın gibi acil durumlarda binanın en hızlı ve güvenli şekilde tahliye edilebilmesinin önü açılıyor. Yangın, bütün yapı tiplerinde karşılaşılabilecek ve hayati riskler taşıyan olumsuz bir durumdur. Dolayısı ile gereken önlemleri alarak can güvenliğinin sağlanması gerekir. Hedef Mühendislik olarak bu anlamdaki bütün ihtiyaçlarınıza garantili çözüm üretiyoruz. İstanbul firmamızın merkezinin bulunduğu il olduğu için ana hizmet bölgemiz olsa da, Türkiye’nin dört bir yanında proje üretmekteyiz. Dairesel, z tipi ve makaralı gibi türleri bulunan bu çelik sistemler, binanın yapısına ve proje alanına göre tercih edilir. Çeşitli gereklilikleri karşılayacak şekilde yapılır ve uzun yıllar sağlamlığını korurlar. Firma olarak yangın merdiveni denilince akla ilk gelenlerden biri oluşumuzu, bütün taleplere en hızlı ve kaliteli şekilde yanıt veriyor oluşumuza borçluyuz.

Yangın Merdiveni Üretimi

Önceden yapılmış olan çalışmada belirlenmiş olan malzemeleri şantiye sahasına getirerek işe başlarız. Montaj ekibimizi alanında uzman kişilerden bir araya getirdik ve bu ekip üyelerimize çeşitli eğitimler vererek kaliteyi arttırmayı hedefliyoruz. İnşa işlemine başlayan ekibimiz her bir detayı oldukça titizli hesaplayıp, yönetmelikte yer alan bütün kurallara uygun şekilde hazırlar. Onay sürecinde hiç bir sorun yaşamadan tek seferde geçmenizin önündeki bütün engelleri ortadan kaldırıyoruz. Tamamlanan imalata paslanmayı engelleyen boya uygulaması yapıyoruz. Böylelikle uzun yıllar sorunsuz biçimde kullanmanız mümkün olmaktadır.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Makul rakam anlayışımız ile ayırdığınız bütçenin tam karşılığı bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Bu kapsamda sektörümüzde iki çeşit fiyatlandırma bulunmaktadır. Birincisi merdiven tipine ve kat sayısına göre fiyatlandırma yapılır. Örneğin dairesel dört kat yüksekliğinde bir merdiven inşa edilecekse, birim fiyatı belirlenerek kat sayısı ile çarpılır. Diğerindeyse, metre usulü ücret tarifesi uygulanır ki bu daha hakkaniyetli olduğundan firmamız bunu tercih etmektedir. Üstelik 2018 yılına özel kampanyamız kapsamında bütün müşterilerimize çeşitli indirimler uygulamaktayız.

Hedef Mühendislik olarak diğer firmalardan farklı olarak sizin memnuniyetinizi her zaman birinci planda tutarız. Bunu sağlayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Üç boyutlu plan çizimleri sayesinde işin bitiminde ortaya çıkacak eser hakkında önceden fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bedelsiz olarak gerçekleştirdiğimiz planları onayınıza fiyat teklifimizle birlikte sunuyoruz ve mutabakat halinde sorunsuz biçimde işin bitirerek teslim ediyoruz.

Yangın Merdiveni Yönetmeliği

Yukarıda da değindiğimiz üzere binaların yangından korunmasına ilişkin bir düzenleme bulunmaktadır. Bu düzenleme ile birlikte yangın esnasında zararın en az şekilde atlatılması ve can kayıplarının önlenmesi amaçlanır. Yangın merdiveni yönetmeliği olarak da bilinen bu kurallara uyulması sayesinde yangın esnasında büyük bir sorunla karşılaşılmadan insanların dışarıya güvenle tahliye edilmesinin önündeki engeller kalkmış olur. Amatör kişiler tarafından inşa edilen merdivenlerde bu kurallara uyulmayacağı için hem onay sürecinde sıkıntı yaşarsınız hemde belirtmiş olduğumuz sorunlar dolayısıyla can kayıpları meydana gelebilir.

Kaliteli Yangın Merdiveni için Doğru Firma Seçmenin Önemi

Sektör oldukça büyümüş ve onlarca firma yerini almıştır. Her geçtiğimiz gün yenileri aramıza katılmaktadır. Bu kadar çok kuruluş arasında tercih yapmakta bir sorun haline gelmiş, akıllarda soru işaretleri belirmiştir. Sizlere bu konuda bir takım bilgiler sunmak isteriz. Kurumsal, köklü bir geçmişi olan, sağlam referanslar gösterebilen ve ürettiği projeler onay sürecinden sorunsuz geçen yangın merdiveni firmaları ile çalışmak sizlerin yararına olacaktır. Hem işiniz kolaylaşacak, hemde satın aldığınız hizmet oldukça kaliteli olacaktır.

Yıllardan bu yana inşa ettiğimiz yangın merdiveni ürünlerimiz ile hep yüzünüzde bir tebessüm bırakmayı amaç edindik. Sizleri memnun bırakmak ve dostluğunuzu kazanmak, sektöre ilk adım attığımızdan beri vizyonumuz haline geldi. İstanbul’un neresinde olursanız olun profesyonel destek için bir telefon uzaklıktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir