Yangın Kapısı

yangın kapısıYangın kapısı, acil durumlarda kaçış alanına açılan kapıların genel adıdır. Yangın kapısı üzerindeki panik bar ile hızlıca açılır, dumandan ve ısıdan belirli bir süre için etkilenmez. Genellikle kaçış merdivenlerine açılır ve bugüne dek yaşanan acil olaylar incelendiğinde hayat kurtardığı bilimsel olarak ta ispatlanmıştır. Bir çok binada yangın kapısı firmaları tarafından yönetmeliklere göre yapılan,  bu kapıların bulundurulması zorunludur. Ürünlerimizin bir çok çeşidi bulunmaktadır ve bunların arasında kullanılacağı alandaki ihtiyaçlara göre tercih yapılır. Bu sınıflandırmaların en başında yangına dayanım süresi gelmektedir. Sürelere göre 30, 60, 90 ve 120 dakika yangına dayanım zamanları olan kapılar bulunmaktadır. Firmamız bu kapıların üretimlerini bizzat yaparak en kaliteli ve yönetmeliğe uygun biçimde müşterilerine sunmaktadır.

Yangın Kapısı İmalatı

yangın kapısı firmalarıHizmetlerimizi tıpkı merdiven çözümlerimiz gibi ülkemizin Edirne’den Kars’a bütün bölge ve illerinde yer alan müşterilerimize ulaştırıyoruz. Üretimini son teknoloji ile donatılmış atölyelerimizde gerçekleştirdiğimiz kapılarımız, yangın yönetmeliğinde yer verilen kurallara bire bir uygundur. İhtiyaca göre tek kanat, çift kanat ve camlı yangın kapıları üretmekteyiz. Kullanılacağı alana göre dayanım süreleri noktasında tercih yapılmaktadır. Yıllardır bu alanda kendi kaliteli sistemimizi oluşturarak bu doğrultuda hizmet verdik. En önde gelen hedeflerimizden bir tanesi en kaliteli yangın kapısı ürünlerini en düşük fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırmaktır.

Piyasada kapı üretimi için gereken CE ve TSE belgelerine sahip yangın kapısı üretimi yapan sayılı firma arasında yer almaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile piyasadaki en kaliteli kapıları üretmekteyiz. Bu alanda sunduğumuz hizmetler üretim ile sınırlı değildir. Seri üretimin yanı sıra talebe göre kapıların montajını da gerçekleştirmekteyiz. Sahada ve üretim hattında görev yapan ekip üyelerimiz gereken branş eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. Buna rağmen ekip üyelerimize belirli aralıklar ile çeşitli eğitimler vererek, hizmet kalitemizi arttırmayı ve bilgilerin güncel kalmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Yangın Kapısı Fiyatları

Siz değerli müşterilerimize her zaman en ekonomim rakamlarla en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda attığımız adımlar çerçevesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri yerinde belirleyerek yangın kapısı fiyatları hakkında bilgi sunuyoruz. Dolayısı ile teknik incelemeler yapıp, yetkililerce istenmesi muhtemelen türü belirlemeden sizlere bu konuda sağlıklı bilgi sunmamız ne yazık ki mümkün değildir. Ancak siz değerli müşterilerimize her zaman en makul ücret tarifesini uygulayacağımızın sözünü ve garantisini veriyoruz.

Yangın Kapısı Türleri

Yukarıda değindiğimiz üzere bu konuda iki şekilde sınıflandırma yapılmaktadır. Birincisi dayanım süresine göre diğeri ise fiziki özelliklerine göre. Gelin bütün bu ürünlerimizi başlıklar halinde beraber inceleyelim.

Tek Kanat: İsminden de anlaşılacağı üzere tek bir kanada sahip olan ve genellikle en çok kullanılan türdür. İhtiyaca göre üzerinde cam bulundurulabilir.

Çift Kanat: İki adet kanadı olan ve geniş alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan bu ürün, daha ağır olduğu için kasası daha kalın malzemeden imal edilir.

Camlı: Üzerinden yangından etkilenmeyen cam bulunur. Kapının arkasında kalan bölgedeki yangın durumunun görülmesini sağlar.

Dayanım Süresine Göre: Yangına ve alevlere dayanım süresine göre 30, 60, 90 ve 120 dakika dayanıklı kapılar bulunmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteli, hızlı ve ekonomik bir hizmet için bizi hemen arayın. Yönetmeliğe uygun ürün ve çözümlerimiz ile müşterilerimizin her an yanındayız.