Üsküdar Yangın Merdiveni İmalatı

Üsküdar yangın merdiveniÜsküdar yangın merdiveni hizmetlerimiz kapsamında ilçede ikamet eden müşterilerimize kampanyalı hizmetler sunuyoruz. Üsküdar yangın merdiveni sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana bölgede faaliyetlerimizi kesintisiz biçimde sürdürmekteyiz. Yangın afetlerinde yapı içerisindeki insanların alev ve dumandan etkilenmeden dışarıya çıkmasına olanak tanıyan ve can güvenliğini arttıran yangın merdivenlerini, çelik malzemelerle ve uzman kadromuzla inşa ediyoruz. Yangın yönetmeliğine göre bu donanımlara sahip olması gereken yapıları yerinde inceliyoruz. Bedelsiz olarak gerçekleştirdiğimiz keşif ile birlikte ihtiyaçları belirliyor ve iş planını hazırlıyoruz. Üsküdar yangın merdiveni projesinin selameti ve doğru biçimde tamamlanması için bu evre hayati önem arz etmektedir. Keşif sonrası dileyen müşterilerimize özel çizimler hazırlayıp onaya sunuyoruz.

Üsküdar Yangın Merdiveni Üretimi

Detaylar üzerinde mutabakat sağlandıktan sonra en zorlu süreç olan üretim başlar. Gerekli malzeme, donanım ve ekiple adresinize gelerek zeminin inşaya hazırlığını yaparız. Sonrasında uygun ölçülerde çelik profiller kesilerek kaynakla bağlantıları yapılır. Bina cephesine plakalarla saplama yapılarak uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmesi sağlanır. Kuralları çok iyi bilen ekip üyelerimiz, her aşamada büyük bir hassasiyetle hareket ederek, kaçışı zorlaştırabilecek bütün unsurları ortadan kaldırır. İmalat tamamlanınca formen inceleme yaparak eksik olup olmadığını belirler. Her şey eksiksiz ise pas önleyici boya uygulaması yapılarak iş teslimi gerçekleştirilir. Bizimle çalıştığınızda gereken ne varsa hazırlayıp arkamızda iş bırakmayız. Hem onay aşamasında sorun yaşamazsınız hemde işimiz bittiğinde herhangi bir şey yapmanız gerekmez.

Üsküdar Yangın Merdiveni Fiyatları

Bize gelen çağrılarda en çok soruların başını fiyat bilgisi çekmektedir. Hedef Mühendislik’in bir fiyat tarifesi elbette bulunmakta ancak her proje kendi içerisinde bir takım özellikler bulundurduğu için yerinde inceleme yapmadan sağlıklı bilgi sunmak mümkün değildir. Keşiften sonra ise metre usulü fiyatlarımızı ihtiyaç duyulan yükseklikle çarparak bir teklif hazırlarız. Bizi diğer Üsküdar yangın merdiveni firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz, daha hakkaniyetli bir seçenek olan metre usulü fiyatlandırmayı tercih edişimizdir.

Apartman, otel, iş merkezi, kamu binası, site, alıveriş merkezi ve herhangi bir amaçla kullanılan diğer yapı türlerinin her birine özel imalat yapıyoruz. Her bir noktayı çok hassas planlıyor ve onay sürecinde sorun olmayacağının garantisini veriyoruz. Üsküdar’da bugüne dek ürettiğimiz projeler göz önünde bulundurulduğunda tartışmasız sektörün öncü kuruluşu olan firmamıza çağrı merkezimiz üzerinden dilediğinizde ulaşabilir, keşif randevusu talep edip sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir