Sultanbeyli Yangın Merdiveni

Sultanbeyli yangın merdiveniSultanbeyli yangın merdiveni ihtiyaçlarına anında çözüm üreten Hedef Mühendislik, ilçenin önde gelen yangın güvenlik firmaları arasında yer almaktadır. Sultanbeyli yangın merdiveni projeleri ile bugüne dek sayısız müşterisine hizmet sunan ve hizmetleri onay aşamasından hızlıca geçip zaman kaybına sebep olmayan firmamız, her anlamda ödediğiniz rakamın tam karşılığını sunabilmeyi kendisine amaç edinmiştir. Ürünlerimizin imalatını uzman kadromuzla ve en yüksek kaliteye sahip malzemelerle gerçekleştiriyoruz. Bu da sıfır sorunla, uzun ömürlü yangın merdivenlerinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bina kullanıldıkça her an görevini yerine getirebilecek nitelikte olması gereken merdivenleri hazırlamak, yalnızca işin ehli kişilerin yapabileceği bir iştir. Ne zaman ihtiyaç duyulacağı önceden kestirilemeyeceği için gereken titiz çalışmalar yapılmalı ve kaçış alanları hazır duruma getirilmelidir.

Sultanbeyli Yangın Merdiveni Uygulama Süreçleri

Yaşadığınız apartmanda, iş yerinizde yada başka herhangi bir yapıda yangın güvenliğini sağlamaya karar verdiniz. Sıra yangın merdivenine geldiğinde sürecin nasıl işlediğini gelin başlıklar halinde birlikte inceleyelim.

1- İşe Yetkililere Haber Vererek Başlayın

Bulunduğunuz bölgenin itfaiye müdürlüğü ile iletişime geçerek ilk adımı atmalısınız. Yetkililer adresinize gelerek incelemeler yaparlar ve size bir eksik listesi verirler. Bu liste, yapının güvenlik ihtiyaçlarını kapsar. Yönetmeliğe uygun biçimde hepsi tamamlanırsa onay sürecinden geçişte kolay olur. Bunu yapmayıp işin sonunda yetkilileri çağırırsanız ve şayet ek bir uygulama istenirse hem zaman kaybı olur hemde ek harcamalar yapılması gerekebilir.

2- Doğru Sultanbeyli Yangın Merdiveni Firmasını Seçin

Firma tercihi en önemli konulardan bir tanesidir. Alanında uzmanlaşarak kalitesini ispatlamayı başarmış, köklü bir firma ile çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır. Seçiminizi yaparken yalnızca fiyat tekliflerine göre değerlendirme yapmak yanlıştır. Zira en düşük fiyat teklifi size her zaman yangın yönetmeliğine uygun ve kolayca onay alabilecek bir proje getirmeyebilir. Kullanılacak malzemeleri de bu aşamada dikkate alınız ve firmanın kurumsal alt yapısı ve geçmişine göz atarak fikir sahibi olunuz.

3- Keşif ve Projelendirme

Şayet firmamızla çalışmak isterseniz, biz de adresinizde sizi ziyarete gelerek teknik incelemeler yaparız. Eksik listesini dikkate alarak müşterilerimizi bilgilendirir, ihtiyacınız olan yangın merdiveninin türünü belirleriz. Yangın kapısı, alarm ve söndürme sistemleri gibi donanımlarda gerekiyorsa bu doğrultuda iş planını yaparız. Elde ettiğimiz verileri yönetmelikte yer alan kurallara ve sizin taleplerinize göre bilgisayar ortamında üç boyutlu projelere dönüştürür beğeninize sunarız. Anlaşma sağlanırsa inşa aşamasına geçiş yapılır.

4- Yangın Merdiveninin Yerinde İnşası

Önceden sözleşilen tarih ve saatte uygun malzemeler, ekip ve ekipmanlar proje alanına sevk edilir. İşin ehli ustalarımız kurallara riayet ederek inşa işlemine başlar. Ölçüler ve diğer teknik detaylar büyük bir titizlikle hesaplanır. Merdiven çelik plakalar ve dübeller ile binaya bağlanır. İmalat tamamlandıktan sonra pas önleyici boya uygulanır. Formen son kontrolleri yapıp eksik olmadığına kanaat getirdiğinde müşteriye iş teslimi yapılır.

5- Onay Aşaması

Her şey eksiksiz biçimde tamamlandıktan sonra tekrar yetkilileri davet etmelisiniz. Onlar gelerek projeyi kontrol ederler ve binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğe uygun olup olmadığını denetlerler. Şayet bir eksikle karşılaşmazlar ise Sultanbeyli yangın merdiveni projenize onay vererek oradan ayrılırlar.

Süreç genel hatları ile bu şekilde ilerler. Hedef Mühendislik’le çalıştığınızda bu aşamaların hepsi bizim kontrolümüzde gelişir ve sizin hiç bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Gerekli bütün adımları atarak kullanıma hazır biçimde teslim ederiz ve bu ayrıcalıkların farkını yaşarsınız. Keşif randevusu, teknik konular ve sorularınıza yanıt almak için çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile dilediğiniz gün ve saatte görüşebilirsiniz.

İstanbul’un tamamına yayılan yangın merdiveni hizmetlerimizin detaylarına, konuyla ilgili tavsiye ve ip uçlarına yanginmerdivenim.net/istanbul-yangin-merdiveni-firmalari/ sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir