Şişli Yangın Merdiveni

Şişli yangın merdiveniTecrübemiz ve uzman ekibimiz ile Şişli yangın merdiveni projelerinizi, itfaiye yönetmeliklerine en uygun şekilde inşa ederek, sorunsuz bir şekilde ruhsat almanızı sağlıyoruz. Herkesin bildiği üzere, acil durumlarda binaların içerisindeki insanları en hızlı ve güvenli şekilde dışarıya tahliye eden Şişli yangın merdiveni uygulamaları, hayati önem taşımaktadır ve mutlaka yaptırılması gerekir. Geçmişte merdiven bulunmayan binalarda çıkan yangınlar incelendiğinde, oldukça fazla sayıda ölümlü hadiseler oldukları görülmektedir. Hal bu ki bulunan binalarda insanlar güvenle dışarıya çıkabilmekte ve itfaiye tarafından yangına müdahale edilebilmektedir. Alışveriş merkezleri, iş hanları, siteler, kamu binaları ve içerisinde çok sayıda insan bulunduran diğer binalarda, itfaiye yönetmeliklerine göre yangın merdiveni yaptırılması zorunludur. Yaptırılmayan binalara ruhsat çıkmamaktadır. Dolayısı ile bizde müşterilerimize Şişli yangın merdiveni hizmetlerimiz ile bu alanda kaliteli ve garantili çözümler sunmaktayız.

Kurulduğumuz tarihten bu yana İstanbul’un bütün ilçelerinde mutlaka projelerimiz olmuştur. Özellikle Şişli bölgesindeki hizmetlerimiz incelendiğinde, sorunsuz bir şekilde inşa edildiğinden ruhsat almanın ne kadar kolay olduğu görülmektedir. Seneler içerisinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde aynı kaliteli tüm uygulamalarımızda sunmaya gayret etmekteyiz. Günümüz Şişli yangın merdiveni firmaları arasından, profesyonel hizmet anlayışımız ile sıyrılarak bir fark oluşturmayı başardık.

Çağrı merkezimizi arayan müşterilerimizin beklentilerini tam manasıyla karşılayabilmek adına, yapıyı yerinde inceliyoruz. Bu aşamada ihtiyaçlar tam olarak belirleniyor ve deyim yerinde ise nokta atışı yapılarak sorunsuz hizmet sunuluyor. Hedef Mühendislik farklı ile aldığınız hizmetlere tam bir yıl teknik garanti verilmektedir. İhtiyacınız her ne olursa olsun dairesel, z tipi, makaralı yangın merdiveni, yangın kapısı, söndürme ve uyarı sistemleri, biz her zaman yanınızdayız. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, gereken önlemleri eksiksiz aldığınızı hissedeceğiniz uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Apartman, site, iş merkezi, otel, kamu kuruluşu ya da ne tür binada bunlara ihtiyacınız olursa olsun bilgi birikimi ve deneyimimizle anında eksikleri gideriyoruz. Keşif işlemi tamamen ücretsizdir. Merak ettiklerinizi öğrenmek, yönetmelikler ve hizmetlerimizle ilgili bilgi ya da keşif randevusu almak için uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek üzere çağrı merkezimizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir