Şile Yangın Merdiveni Yapımı

Şile yangın merdiveniŞile yangın merdiveni uygulamaları, genel amaçla kullanılan iniş yollarının yerine getiremeyeceği önemli bir vazifeyi yerine getirir. Şile yangın merdiveni projeniz sayesinde ticari yada özel amaçla kullandığınız apartmanda yangın riskine karşı önlem almış olursunuz. Beklenmedik bir anda elektrik, yanıcı madde yada çok daha başka bir nedenden meydana gelebilecek alevler neticesinde can kayıpları yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Bu güzide tatil bölgesinde çok sayıda otel, pansiyon, restoran ve kafeterya gibi tesis bulunmaktadır. İçerisinde aynı anda çok sayıda insan bulunduğu için acil durumlara karşı tedbir alma mecburiyeti doğmaktadır. Mevcut kanun ve düzenlemelere göre Şile yangın merdiveni uygulamalarına yer verilmemiş bu tür alanlara ruhsat verilmemektedir. Dolayısı ile bir ihtiyaç ortaya çıktığında Hedef Mühendislik olarak yanınızdayız.

Şile Yangın Merdiveni Proje Süreci Nasıl İşliyor?

Şile yangın merdiveni projesiİlk önce hiç bir bedel talep etmeksizin sizi ziyarete gelerek analizler yapıyoruz. Binanın kulanım amacı, tipi, ihtiyaçları bu aşamada belirleniyor. Dairesel, z tipi ve makaralı türlerdeki merdivenlerden hangisinin kullanılması gerektiğine karar veriyor, isteklerinizi değerlendiriyor ve kapsamlı bilgilendirme yapıyoruz. Özel proje çizimleri yaparak onayınıza teklifimizle birlikte sunuyoruz. Anlaşılması durumunda yine önceden belirlenmiş tarih ve saatte uzman kadromuzla tekrar gelerek inşa evresini tamamlıyoruz. İş tesliminde hiç bir eksik olmadığından emin olmak için sizinle beraber son kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Şayet her şey eksiksiz ve onay için engel teşkil eden bir nokta yoksa teslimatı yapıyoruz. İlgili makamlara eksiklerin giderildiğine dair bir başvuruda bulunduğunuzda gelip inceleme yapıp ardından onay veriyorlar ve işlem tamamlanmış oluyor.

Şile yangın merdiveni firmalarının sayısı artan ihtiyaç beraberinde yükselmektedir. Bölgede hemen her gün faaliyete başlayan yeni kuruluşlar bulunmaktadır. Sizlerin bu konuda yapabileceğiniz tek şey fiyat kalite dengesini göz önünde bulundurarak tercih yapmaktır. Tek seferde, ek harcamalar yapmadan onay alabileceğiniz bir hizmet almanın altın kuralı budur. Firmalardan referans göstermelerini isteyerek geçmiş dönem işlerine göz atmanızda fayda sağlayabilir. Unutulmamalıdır ki gerekli durumlarda kaçışı zorlaştırabilecek unsurlar korkunç tabloları da beraberinde getirebilir. Dolayısı ile uzman kişilerden destek almak, kurallara uygun çalışmak, sorumlulukları yerine getirmek şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir