Okmeydanı Yangın Merdiveni Çözümleri

Okmeydanı yangın merdiveniOkmeydanı yangın merdiveni çözümlerimizle, bölgedeki müşterilerimizden gelen istekleri karşılıyoruz. Okmeydanı yangın merdiveni alanında yürüttüğümüz faaliyetler sayesinde yangına karşı gereken önlemleri eksiksiz bir biçimde alabilmenizi sağlıyoruz. Her türlü yapı için özel olarak dizayn ettiğimiz dairesel, z tipi ve makaralı yangın merdivenlerimizin yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz yangın kapısı ve söndürme uygulamaları gibi ek ürünlerimiz, gerekli olan her şeyi tamamlamanın önünü açar. Yıllardır bu alanda varlığını sürdüren Hedef Mühendislik, Okmeydanı yangın merdiveni projeleriyle sayısız işi sorunsuz biçimde teslim etmiş ve onay alınmasını sağlamıştır. İnsanların yaşam alanlarında can güvenliğini arttıran ve yangın esnasında kaçış olanağı tanıyan merdivenlerimizi en ekonomik rakamlarla hizmetinize sunuyoruz.

Okmeydanı Yangın Merdiveni Projenize Özel Çizimler

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan en önemli iki tanesine değinmek isteriz. İlki, teknik inceleme yaptığımız aşamadır. Bedelsiz olarak adresinizde ziyarete gelip analiz ve belirlemeler yaparız. Edindiğimiz bilgileri bilgisayar ortamına aktararak çeşitli üç boyutlu çizimler yaparız. İmalat bittiğinde sahip olacağınız yangın merdivenlerini bu sayede önceden görme fırsatınız olur. Ayrıca projeye ve planlanana bağlı kalınıp kalınmadığını iş tesliminde karşılaştırabilirsiniz.

Okmeydanı yangın merdiveni uygulamaları neden önemlidir? Bu soruya yanıt verebilmek için yangın gerçeğinin ne olduğunu ve nasıl sonuçlar doğurabileceğini iyi bilmek gerekir. Ne zaman ve ne şekilde karşımıza çıkabileceğini bilmediğimiz bu büyük tehlike, çeşitli şekillerde meydana gelebilmekte, boyutları büyüdükçe mal ve can kayıplarına sebep olarak durumu facia boyutlarına taşıyabilmektedir. Aslına bakılırsa erken tedbir alarak olumsuz sonuçları minimum seviyelere çekmekte bizim elimizdedir.

Sağlam Malzemelerle Güvenilir Okmeydanı Yangın Merdiveni Hizmetleri

Firmamız hem yönetmeliklere göre hemde statik hesaplar neticesinde kullanılması gereken malzemeler belirler. Yapılan bu hesaplamalar hayati önem taşımaktadır. Çünkü yeterli kalınlığa ve dayanım gücüme sahip olmayan malzemelerle imalat yapılması neticesinde belki merdiven sorunsuz bir şekilde ayakta durabilir ancak panik halinde çok sayıda insanın bu merdivene akın etmesiyle oluşan yükü taşımayabilir. Bunun farkında olduğumuzdan oldukça titiz bir yaklaşım tarzı benimsiyoruz. İşin ehli olmayan kuruluşlarla çalışmanız halinde bu konuda büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Önerimiz, kurumsal firmaları tercih etmenizden yanadır.

Okmeydanı yangın merdiveni ürünlerimiz kapsamında şayet dokuz buçuk metreden alçak bir yapınız varsa dairesel ve z tipi, bundan yüksekse sadece z tipi merdiven yaptırabilirsiniz. Zeminde kullanım alanı müsait değilse makaralı sistem yani katlanabilir son iniş katını kullanabilirsiniz. Keşif için geldiğimizde hem bunları belirliyor hemde sizi bilgilendiriyoruz. Basamak yükseklik ve genişliği, sahanlıklar, çelik bağlantı plana ve elemanları, taşıyıcı direklere kadar bütün unsurları hassasiyet içerisinde yapıyoruz. Sonuç olarak ortaya çıkan acil kaçış yoluna garanti veriyoruz.

Firmamıza çağrı merkezimiz üzerinden yedi gün yirmi dört saat dilediğinizde ulaşabileceğinizi ve uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir