Maltepe Yangın Merdiveni

Maltepe yangın merdivenleriMaltepe yangın merdiveni ürün ve hizmetlerimiz ile artık güvendesiniz. Kaliteli Maltepe yangın merdiveni çözümlerimiz, prosedür ve kurallara uygun şekilde dizayn edilmektedir. Çelik, sağlam ve dayanıklı olan imalatlarımız, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilmektedir. İhmal, elektrik kaçağı, kimyasal maddeler gibi bir çok sebepten meydana gelebilecek yangınlara karşı binaları hazır duruma getirmemiş çok önemlidir. Modern şehir yaşantısında günümüzün çok büyük bir kısmını bu yapılarda geçirdiğimizden dolayı acil bir durumda gereken önlemler alınmamışsa sonuç felaket olabilmektedir. Yaşadığınız yerlerde Maltepe yangın merdiveni imalatı hizmetlerimiz kapsamında gereken ürünlerin kurulumunu yaptırdığınızda bu konuda endişe etmenize gerek kalmaz. En kötü senaryoda dahi kaçış yolları hazır bulunduğundan içerideki insanların tahliyesi çok kısa süreler içerisinde mümkün hale gelecektir.

Maltepe Yangın Merdiveni İmalatında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her işte olduğu gibi bu işte alanında uzmanlaşmış, yönetmeliğe hakim ve kalifiye kimseler tarafından gerçekleştirilmelidir. Gereken niteliklere sahip olmayan bir uygulama bırakın hayat kurtarmayı, tabloyu çok daha ağır bir duruma getirebilmektedir. Olayı vicdani açıdan değerlendirdiğimizde uzman kimselerle çalışmanın gerekliliği bir kez daha gün yüzüne çıkmaktadır. Maltepe yangın merdiveni üretiminde her zaman en dayanıklı çelik malzemeleri kullanırız. Aşırı yük bindiğinde sağlamlıktan ödün vermeyen bir kaçış yolunu başka bir şekilde imal etmek imkansızdır. Günümüzde yangın yönetmeliğine göre hazırlanmış (kurallara buradan ulaşabilirsiniz) bir hizmet almanın yolu bizim gibi köklü kuruluşlara danışmaktan geçer. Gereken ne varsa tespit ederek eksiksiz biçimde uzman kadrolarımızla kullanıma sunarız.

Kullandığımız Kaçış Alanı Çeşitleri

Yapılarda mevcut olan genel merdivenler, katlar arası ulaşımı sağlamakla görevlidir. Yangın gibi acil durumlarda kullanılması ise çok büyük riskler doğurur. İşte bu yüzdendir ki korunaklı, alev ve dumandan etkilenmeyen izole edilmiş güvenlikli bir alan hazırlanması şarttır. Yüksekliği 9.5 metreye kadar olan yerlerde dairesel, daha yüksek yapılarda ise buradaki sayfamızda yer alan z tipi merdivenler kullanılması gerekir. Z tipi ürünlerimize yanginmerdivenim.net/z-tipi-yangin-merdiveni/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kullanım alanı müsait olmayan alanlarda ise makaralı olarak bilinen, alan kazandıran ve istenildiğinde düzeneği sayesinde yukarı kaldırılabilen ürünler tercih edilir. Yapacağımız keşif işlemiyle hangisinin kullanılması gerektiğini belirleyerek sizleri bu konuda bilgilendiriyoruz.

Sonuca Ulaştıran Çözümler

Hepimiz hem ihtiyaçların karşılanması hemde zorunlulukları yerine getirmek amacıyla bir takım işlemler gerçekleştiriyoruz. Firmamız sonuç alınması yani yetkililer tarafından onaylanabilecek özelliklere sahip hizmetler sunuyor. Aynı zamanda can güvenliğini yükseltecek, tahliyeyi kolaylaştıracak hizmetlere imza atıyor. Bugüne dek gerçekleştirdiği sayısız proje incelendiğinde memnuniyet odaklı çalışma prensibini benimsediğimiz, değerlerimizden ödün vermediğimiz ortaya çıkmaktadır. Hak ettiğiniz, yaptığınız harcamaya değen ve beklentileri karşılayan acil kaçışlar için doğru adrestesiniz. Kapsamlı bilgi edinmek için bize çağrı merkezimiz ve iletişim sayfamız üzerinden ulaşarak, danışmanlık uygulamalarımızdan istifade edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir