İmes Yangın Merdiveni Uygulamaları

İmes yangın merdiveniİmes yangın merdiveni alanında müşterilerimizden gelen talep ve isteklere uzman kadromuzla yanıt veriyoruz. İmes yangın merdiveni projeleriniz için büyük bir hassasiyetle çalışmalarımızı yürütüyoruz. İşe teknik analizler yaparak başlayıp, yangın yönetmeliği kapsamında yapının ihtiyaç duyacağı bütün unsurları belirliyoruz. Aynı zamanda bu konuda müşterilerimizi bilgilendirmek temel hedeflerimizden bir tanesidir. Yangın merdiveninin inşa edilmesi gereken nokta, merdivenin türü ve en doğru çalışma planı belirlendikten sonra edindiğimiz bilgiler doğrultusunda bilgisayar ortamında üç boyutlu çizim hazırlayarak teklifimizle birlikte onayınıza sunuyoruz. Anlaşmanın sağlandığı andan itibaren hazırlık süreçlerini tamamlayarak İmes yangın merdiveni imalat aşamasına geçiş yapılıyor.

İmes Yangın Merdiveni Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Müşterilerimizden en çok gelen soruların başında fiyatların nasıl belirlendiği bulunmaktadır. Sizleri bu konuda aydınlatmak maksadı ile bu konuya da değinmek isteriz. Keşif çalışması ile teknik veriler elde edildikten sonra Hedef Mühendislik bünyesinde belirlenmiş olan birim fiyatlara göre hesaplamalar yapılır. Bir çok firma kat bazlı ücret tarifesi kullanırken biz, metre bazlı fiyatlandırma yapmaktayız. Daha hakkaniyetli olan bu teknik ile belirlenen yüksekliğin çarpımından ve şayet ihtiyaç duyuluyorsa ek uygulamalarında ilave edilmesinden fiyat teklifimiz ortaya çıkmaktadır. Yıllardan bu yana kazanmış olduğumuz güvenilirlikle birlikte herkese en yüksek kaliteye sahip hizmeti en makul şekilde sunmaya gayret etmekte ve bunun sözünü vermekteyiz.

Yerinde İnşa Süreci ve Yönetmelik

Yangın merdivenleri çelik malzemeler kullanılarak yerinde inşa edilmektedir. Ancak bu imalat işin ehli ve yönetmeliğe hakim kişiler tarafından yapılmak zorundadır. Zira kaçış yolları denetime tabidir ve hazır hale geldiğinde itfaiye yetkililerince denetlenmektedir. Kurallara aykırı bir durum yada ölçülerde bir hata varsa ne yazık ki onay verilmemektedir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için mutlaka kurumsal İmes yangın merdiveni firmaları ile çalışmalısınız. Firmamız bu alanda rakiplerinden önde olup, ekip üyelerinin tamamını uzman kişilerden seçmektedir. Nihayetinde ortaya eksiksiz ve yönetmeliğe uygun merdivenler çıkmaktadır. Hataları yalnızca denetime engel bir durum olarak görmemek gerekir. Çünkü yangın çıktığında bu merdivenler insanların dışarıya tahliye edilmesini sağlamak üzere inşa edilirler. Oldukça küçük hatalar bile kaçışı zorlaştırarak can güvenliğini tehlikeye atabilmektedir.

Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti çalışma prensibini benimsemiş ve bu konuda müşterilerine garanti vermektedir. Bizimle çalıştığınızda bütün unsurları eksiksiz şekilde hazırlıyor ve sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Ödediğinizin tam karşılığı, ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde size bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalıyor. Daha fazla bilgi için bizi hemen arayın.

Yangın merdiveni uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bütün unsurlara ve bilinmesi gereken teknik konulara anasayfamızda yer verdik. Dilerseniz ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir