İkitelli Yangın Merdiveni İnşası

İkitelli yangın merdiveniİkitelli yangın merdiveni inşası hizmetimiz ile yaşam alanlarınızı daha güvenli bir hale getiriyoruz. İkitelli yangın merdiveni sektörünün öncü kuruluşu olan Hedef Mühendislik, imalatını gerçekleştirdiği merdivenlere güveniyor ve garanti veriyor. Ardında bıraktığı sayısız memnun müşteri ve referansları bunun en önemli kanıtıdır. Bizimle irtibat kurduğunuzda bazı ayrıcalıklara sahip olursunuz. Yerinde keşif ve proje çizimi bunların en başında gelir. İlk olarak randevu verdiğiniz tarihte keşif ekibimizde yer alan arkadaşlarımız sizi adresinize ziyarete gelir. Yapılan teknik incelemeler sayesinde ihtiyaçlar belirlenirken bilgi sunulur. Elde edilen bilgiler bilgisayar ortamına aktarılır ve İkitelli yangın merdiveni projenize üç boyutlu bir görüntü kazandırılarak onayınıza sunulur. Anlaşma sağlanırsa hiç zaman kaybetmeden uygulamaya geçilir.

İkitelli Yangın Merdiveni İmalatı

Hiç bir bedel talep etmeden sunduğumuz ayrıcalıkların hemen ardından imalat safhasına geçiş yaparız. Uzman kadromuz, edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyi sahaya yansıtmak adına var gücümüzle çalışırız. Bizi biz yapan değerlerden bir diğeri ise müşterilerimizi en iyi seviyede memnun etme çabamızdır. İşin sonunda yüzünüzde bir tebessüm belirmesini sağlamak hedefimizdir. Yerinde gerçekleştirdiğimiz imalat sürecinin tamamında bu doğrultuda adımlar atarız. Bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüp hesap eden ustalarımız, sağlam ve güvenilir kaçış yolları inşa ederler. İstanbul’un tamamına yayılan hizmet ağımızın bir parçası olan bu bölgedeki hizmetlerimize uzun yıllardır hiç ara vermeden devam etmekteyiz. İlimizdeki faaliyetlerimizin detaylarına ana sayfamızdan ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yönetmelik ve Prosedürlere Uygun Hizmetler

İkitelli yangın merdiveni uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yönetmeliğe bağlı kalmaktır. Kurallara uygun şekilde inşa edilen merdivenler amacına hizmet ederken, aksi halde kaçış yollarında çeşitli engeller ortaya çıkarak acil durumlarda facia boyutlarına ulaşan tablolara zemin hazırlarlar. Hem bu durumun önüne geçmek hemde yetkili mercilerden onay alırken problem yaşamamak adına işine ve kurallara hakim kimselerle çalışmanız hayati önem arz eder. Firmamız, bünyesindeki personelleri konuyla ilgili eğiterek ortaya çıkabilecek pürüzlere karşı önceden önlem almayı seçmektedir.

Oldukça makul seviyelerde tutmaya özen gösterdiğimiz İkitelli yangın merdiveni fiyatlarımız, en yüksek kaliteyi en uygun şekilde sunabilecek şekilde düzenlenmiştir. Ayırdığınız bütçenin tam karşılığı bir hizmet sunacağımızın sözünü ve garantisini veriyoruz. Garanti süresi içerisinde yaşanabilecek sorunların ücretsiz olarak onarımını ve iyileştirmelerini gerçekleştiriyoruz.

Z tipi, dairesel ve makaralı sistem olmak üzere hangi türde imalat yapılması gerekiyorsa yapının ihtiyacına göre hızlı ve sorunsuz biçimde hazırlayarak kullanıma sunuyoruz. Metal malzemede yıllar içerisinde meydana gelebilecek pas ve çürümeyi önlemek için önleyici boya uygulaması yapıyoruz. Bu sayede yapı ömrünü tamamlayana kadar hizmet sunabilecek bir merdivene sahip oluyorsunuz.

Müşterilerimizden gelen çağrıları yanıtlayarak taleplerinizi karşılamak ve sorularınızı yanıtlamak üzere kurduğumuz çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nerede olursanız olun her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir