Ferhatpaşa Yangın Merdiveni Üretimi

Ferhatpaşa yangın merdiveniFerhatpaşa yangın merdiveni uygulamalarımız ile bölgedeki bir çok üretim tesisi, iş merkezi, fabrika ve apartmana çözümler ürettik. Bugünlere geldiğimizde Ferhatpaşa yangın merdiveni üretimi yapmaya ve bu projelerle birlikte memnuniyetinizi sağlamaya emin adımlarla devam etmekteyiz. Bilindiği gibi bölgede ticari amaçla kullanılan bir çok yapı bulunmakta ve bazıları yüksek yangın riski grubunda yer almaktadır. Yangın yönetmeliğine göre bu noktalarda kaçış merdiveni bulundurulması mecburidir. Yaptırılmayınca ne yazık ki işletmeye ruhsat verilmemektedir. Sizlerin bu andan itibari ile yanında olan Hedef Mühendislik, Ferhatpaşa yangın merdiveni sektörünün öncü kuruluşudur. Denetim öncesi bütün gereksinimleri yerinde belirleyerek çok kısa süreler içerisinde hepsini tamamlıyoruz. Sonrasında hızlı bir şekilde onay aşamasını geçerek bizi tercih etmenin farkını yaşıyorsunuz.

Ferhatpaşa Yangın Merdiveni Sektöründe Öncü

Kurulduğumuz ilk yıllardan beri Ferhatpaşa’da ki faaliyetlerimize hiç ara vermeden devam etmekteyiz. 2018 yılı itibarıyla sayısız memnun müşterinin dostluğunu kazanmayı başardığımızı görmekteyiz. Zaman içerisinde bizi dostlarına tavsiye edenlerinde katkısıyla bugün ki konumumuza ulaşmış bulunmaktayız. Katkısı bulunan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Tedbir almak adına yada yetkililerin gelerek yaptığı incelemeler neticesinde kaçış merdiveni yaptırmaya karar verdiğinizde ve bizimle iletişim kurduğunuzda keşif personellerimizi ziyaretinize gelirler. Yüksek güvenlikli yangın merdiveni türleri içerisinde ihtiyacınız olan belirlenir, iş planı hazırlanır ve bilgi sunulur. Talepleriniz firmamız için değerlidir işte bu yüzden onları da dikkate alarak projenizi bilgisayar ortamında çizerek sözleşme metnine ilave ederiz. Anlaşılması halinde ikinci evreye yani inşaya başlanır.

Titiz Çalışma, Güvenilir İmalat

Ferhatpaşa yangın merdiveni projelerinde mümkün olabilecek en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Uzman kadromuz büyük bir titizlik içerisinde imalatı gerçekleştirirken, formen kontrolleri yaparak herhangi bir eksik olmadığından emin oluyor. Her aşamada sizleri bilgilendiren personellerimiz iş bitiminde sizinle birlikte son bir inceleme daha yapıyor ve her şeyin eksiksiz, kurallara uygun olduğuna kanaat getirildiğinde teslimatı gerçekleştiriyor.

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Firmamızı tercih etmeseniz dahi sizleri karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı bilgilendirmek isteriz. Fikir sahibi olmanızı istediğimiz konuları aşağıda maddeler halinde listeledik.

  • İlk adımda tecrübeli ve köklü kuruluşları tercih etmelisiniz. Yıllarını bu işe vermiş olanlar, problemleri bildiklerinden önceden önlem alarak sizi mağdur etmezler.
  • Ferhatpaşa yangın merdiveni fiyatlarını yani size gelen teklifleri değerlendirirken malzeme listesi talep ediniz. Böylelikle aradaki farkları anlamanız ve en kaliteli olanını seçmeniz daha kolay olur.
  • Referans isteyiniz. Zira önceden inşa edilen yangın merdivenlerinin kusursuza en yakın şekilde hazırlandığını ancak bu şekilde bilebilirsiniz ve proje sahibinden izlenimlerini alabilirsiniz.
  • Bize gelen çağrılardan en çok karşılaşılan hatalardan birisinin ölçülere uygun olmayan şekilde gerçekleştirilen ve neticesinde onay alınamayan imalatla olduğunu biliyoruz. Yangın merdiveni ölçülerinin nasıl olması gerektiğini yanginmerdivenim.net/yangin-merdiveni-olculeri-nedir/ sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Yerinde bedelsiz keşif randevusu, merak ettikleriniz ve diğer bütün teknik konular için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir