Eyüp Yangın Merdiveni Kuruluşları

Eyüp yangın merdiveniEyüp yangın merdiveni istekleriniz için doğru adımlar atmalısınız. Kurumsal Eyüp yangın merdiveni firmalarıyla çalışmaya başlamak işinizi kolaylaştıracağı gibi maliyeti düşürüp size zaman tasarrufu yapma imkanı da verir. Her ne kadar amaç yangın güvenliğin sağlamak olsa da, ortaya çıkacak uygulamanın estetik görünümü de iyi olmak durumundadır. Ev yada iş yeri olarak kullandığımız yapıların dış cephesinde yer alan bu kaçış yolunun göz tırmalayan, görüntü kirliliğine yol açan bir biçimde olmasını hiç kimse istemez. İşte tam da bu yüzden Eyüp yangın merdiveni projeleri işin ehli olan, yıllarca deneyim kazanmış ustalar tarafından yapılmalıdır. Bir diğer önemli noktaysa, vazifesini sorunsuz şekilde sürdürebilen bir unsura sahip olmaktır.

Eyüp’te Yangın Merdivenlerini Nasıl Üretiyoruz?

Bu büyük ilçede sürekli olarak artmaya devam eden talepleri karşılamak için sistemli ve planlı bir çalışma yürütmek zorundayız. Sürecin kusursuza en yakın biçimde tesis edilebilmesi adına ihtiyaç duyulan evreleri gelin yakından inceleyelim.

Yerinde Keşif İşlemi

Neye ihtiyaç duyulduğunu anlayabilmek için bir takım teknik incelemeler yapılması gerekir. Takım arkadaşlarımız bunun için adresinize gelip bazı analizler yaparlar. Merdiven, kapı, ikaz ve yönlendirme sistemleri, yangın söndürücüler gibi ekipmanların hangi türlerinin kullanılması gerektiğini ve ne miktarda ihtiyaç olduğunu belirlemek işe başlamanın ilk adımıdır.

Modelleme ve Çizimler

Firmamız bünyesinde elde edilen verileri iki ve üç boyutlu çizimlere dönüştüren bir ekip bulunmaktadır. Mimari çizimleri tamamlayan arkadaşlarımız hemen ardından iş tesliminde ortaya çıkacak Eyüp yangın merdiveni uygulamasının görüntüsünü hazırlar ve onayınıza sunarlar. Aklınızda soru işareti kalmaması adına gerçekleştirdiğimiz bu çalışma için hiç bir bedel talep etmiyoruz.

Hazırlık ve Sevk

Gerek duyulan her şeyin temin edilip hazır hale getirilmesinin ardından araçlarımıza yüklenirler. Hemen ardından kullanılacağı şantiye alanına sevkini gerçekleştiririz. Yaşanabilecek zaman kayıplarını önleyebilmek adına eksiksiz bir liste hazırlandığından emin olmak isteriz. Böylelikle size sözünü vermiş olduğumuz tarihte kullanıma sunmamız mümkün olur.

Eyüp yangın merdivenleriİmalata Başlamak

Size ve işinize özel olarak önceden hazırlanmış olan ekibimiz hazırlıkların tamamlanmasının ardından üretime başlarlar. Çelik profiller uygun ebatlarda kesilir. Taşıyıcı direkler dikildikten sonra sahanlık ve basamak taşıyıcıları yapılır. Sonrasında sahanlık zemini ve basamaklar yerlerine yerleştirilir. Yangın yönetmeliğinde bu aşama için önemli kurallar yer alır. Ölçüler, belirtildiği şekilde hazırlanmalıdır. Aksi halde ne yazık ki onay almak imkansızdır.

Paslanma Önleyici Boya Uygulaması

İnşa edilen acil kaçış yolu, uzun yıllar sağlamlığını koruyabilmeli, ayakta durabilmelidir. Zaman içerisinde mevsim şartlarınında etkisi ile meydana gelebilecek paslanmaya karşı önlem almak zaruridir. Bunun için paslanmayı önleyen boyalar kullanmaktayız. Doğru şekilde kullanıldığında çürümeyi geciktiren bu boyayı hem işimizde mutlaka kullanmaktayız.

Son Kontrol ve İş Teslimi

Şantiye alanında mutlaka bir ekip liderimiz oluyor. Bu kişi her şey bittiğinde eksik kalmadığından ve bir hata yapılmadığından emin olmak için gözle kontrol yapar. Emin olduktan sonra ise gönül rahatlığı ile işi size teslim ederek süreci tamamlamış olur.

Eyüp Yangın Merdiveni Fiyatları

Fiyatlar, firmalara göre farklılık gösteren bir unsurdur. Kullanılacak malzemelerin nitelikleri, ihtiyaç duyulan ek donanımlarda belirleyici olmaktadır. Elbette Hedef Mühendislikte her ürünün birim fiyatı bulunmakta ve yapılan keşif sonrası fiyatların netlik kazanmasının ardından teklifimizi sunuyoruz.

Yangın merdiveni alanında yüksek kaliteli çözümlerimizle ilgili bilgilere yer verdiğimiz ana sayfamızda, onay alırken sorun yaşamamak için yapılması gerekenler, beklentilerinizin karşılanması, eksiksiz bir uygulama için neler yapılması gerektiğine dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir