Erenköy Yangın Merdiveni Kampanyası

Erenköy yangın merdivenleriErenköy yangın merdiveni alanında sizlerden gelen talepleri karşılayabilmek adına alt yapımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Başlattığımız Erenköy yangın merdiveni kampanyası ile yönetmeliğe uygun, en dayanıklı malzemelerle imal edilen ürünleri, ekonomik ücretlerle sunuyoruz. Genel ve özel amaçlarla kullanılan apartman, okul, iş merkezi, otel, ticari yapılar ve diğer bütün yapı tiplerine özel çözümler sunmaktayız. Adresinizde ziyaretinize gelerek yaptığımız incelemeler neticesinde ihtiyaç duyulacak bütün güvenlik unsurlarını belirliyoruz. Teknik personelimiz bu aşamada sizi bilgiler sunarak sorularınıza yanıt veriyor. İşe başlamadan talebiniz halinde yerinde imalatı gerçekleştirmeden önce dijital ortamda üç boyutlu modelleme hazırlıyor ve sunumunu yapıyoruz. İş tesliminde almış olacağınız hizmetin bir ön izlemesini görmüş oluyorsunuz bu sayede.

Erenköy’e Özel Yangın Merdivenleri İmalatı

Bu eski yerleşim yeri İstanbul’un güzide bir semtidir. Oldukça yoğun bir yapılaşmaya sahip olduğundan dolayı bu binalarda doğal olarak yangın güvenlik ürünleri ihtiyacı da artmaktadır. Önceden yapılmış yada hali hazırda yapılmakta olan yerleşim yerlerinde sizlerin yanındayız. 2018 yılı itibarıyla siz değerli müşterilerimize sadece acil kaçış merdivenleri değil, yangın kapıları, söndürme ve ikaz sistemleri de sunmaktayız. Böylelikle her bir ihtiyaç için ayrı ayrı firmalarla çalışmanıza gerek kalmamakta, Hedef Mühendislik ile çalıştığınızda ne gerekiyorsa hepsi tek kalemde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Erenköy yangın merdiveni imalatı sayesinde her an karşı karşıya kalabileceğiniz yangın gerçeğine karşı güvenilir bir önlem almış olursunuz. Her yıl özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde çeşitli sebeplerden dolayı çok sayıda yangın meydana gelmekte, bazılarında ne yazık ki can kayıpları yaşanmaktadır. Hem hayati tehlikeyi azaltmak hemde mal kayıplarının önlenmesi amacı ile inşa edilen bu kaçış yolları yönetmeliklere göre zaten zorunludur. Yaptırılmayınca kullanım için izin verilmemektedir. Ticari amaçlar kullanılan yada çok sayıda insanı barındıran betonarme binalarda durumuna göre yetkili makamlardan bu yönde talepler gelmektedir. Kimi müşterilerimiz ise olaya bilinçli yaklaşarak kendi güvenliklerini sağlayabilmek için böyle girişimler içerisine girmektedir.

Uzman kadromuzla 11 yıldır faaliyet yürüttüğümüz bu sektörde beklentileri karşılayabilmek, bir fark meydana getirebilmek, huzurla içerisinde vakit geçirebileceğiniz alanlara sahip olabilmeniz için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Erenköy yangın merdivenlerini z tipi, makaralı ve dairesel olmak üzere 3 farklı türde sunmaktayız. Analizler neticesinde hangisinin inşa edileceğini belirlemekteyiz. Uygun birim fiyatlarımız üzerinden size teklifimizi sunarken yüksek kalite garantisi de vermekteyiz. Daha kapsamlı bilgi için ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir