Dudullu Yangın Merdiveni

Dudullu yangın merdiveniDudullu yangın merdiveni ürünlerimiz ile binalardaki güvenlik önlemlerini en üst düzeye çıkarıyoruz. Yangınla mücadelenin büyük bir kısmı olan bu uygulamalar, Dudullu yangın merdiveni sektörünün lider kuruluşu Hedef Mühendislik tarafından binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelikte yer alan kurallara noktasına kadar riayet edilerek yapılmaktadır. Yangın riskini ortadan tamamen kaldırmak mümkün olmadığından ötürü bu durumun bilincine varmalı ve bir takım tedbirler almalıyız. Bu işe yıllarını vermiş olan firmamızın, bugüne kadar üretmiş olduğu sayısız projede kolaylıkla onay alınmış olup, yapılarda gerekli ihtiyaçlar eksiksiz biçimde karşılanmıştır. Dudullu yangın merdiveni imalatı denildiğinde akla ilk gelenlerden biri olmamızı, memnuniyetin kazanmayı başardığımız müşterilerimize borçluyuz. Sektöre yön veren hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

Ekonomik Dudullu Yangın Merdiveni Çözümleri

Sizlere en yüksek kaliteyi sunabilmek mutlak hedefimizdir. Bununla birlikte makul rakamlarla teklifler hazırlamaya var gücümüzle çabalıyoruz. Hem yönetmeliklere uygun hemde en kaliteli ve en uygun yangın merdivenlerini inşa ediyoruz. Bölgedeki hızla devam eden yapılaşmanın bir sonucu olarak ortaya çıkan yangın güvenliği ihtiyaçlarını tek başımıza karşılayabilecek donanıma ve tecrübeye sahibiz. Kurumsal alt yapımız, uzman kadrolarımız ve memnuniyet odaklı çalışmalarımız ile rakiplerimizden bir adım öne çıkmaktayız. Durumu makul Dudullu yangın merdiveni fiyatları ile de sizlere hissettirmeye çalışmaktayız. Ayrıca herkese yerinde ücretsiz keşif ve üç boyutlu modelleme hizmetlerini bedelsiz olarak sunuyoruz.

Sağlamlık ve Mukavemet

Dudullu yangın merdiveni hizmetlerimiz kapsamında inşa ettiğimiz merdivenlerde en çok dikkat ettiğimiz husus sağlamlıktır. Merdivenin inşa edildiği alanda ayakta durması tek başına yeterli değildir. Zira yangın esnasında içerideki çok sayıda insanın panik halinde bu kaçış noktalarını kullanacağı, dolayısı ile oldukça fazla bir yükü de taşıması gerektiği gözden kaçırılmamalıdır. Firmamız mukavemeti arttırmak adına bir takım teknikler geliştirmiştir. Bağlantı noktalarında çelik plaka ve dübeller kullanıyoruz. Yapılan kaynakları en sağlam biçimde yapıyor ve kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Deprem, yangın, rüzgar ve diğer etkenlerden etkilenmeden görevini layığı ile yerine getirebilecek kapasiteye sahip ürünler meydana getiriyoruz.

İnşa edilen merdivenin estetik açıdan düzgün olması da oldukça önemli bir konudur. Kimse sahip olduğu yapının görüntüsünü bozacak bir kaçış yolu istemez. Görselliği de önem vererek işlerimizi tamamlayarak kullanıma hazır bir biçimde teslim etmekteyiz.

Bilindiği gibi iş merkezi, okul, üretim tesisi ve bir çok apartmanda yangın merdiveni bulundurulması zorunludur. Bu konuyla ilgili bilgiyi diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz. Şayet sahip olduğunuz binada da bir zorunluluk durumu söz konusu ise bizimle iletişime geçerek kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir