Çağlayan Yangın Merdiveni

Çağlayan yangın merdivenleriÇağlayan yangın merdiveni ihtiyaçlarını ve bu alanda gelen talepleri kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Sektörün en eski Çağlayan yangın merdiveni firmalarından biri oluşumuz ve edindiğimiz tecrübe ile hak ettiğiniz kalitede, yönetmeliklere uygun, pratik hizmetler sunmaktayız. Yangın felaketinin farkına varmak, çok geç olmadan iyileştirme çalışmaları yürütmek ve bir bilince sahip olmak oldukça önemlidir. Alevler ve duman ortaya çıktığında artık yapılabilecek çok az şey vardır. Böylesine vahim tablolar gelişmeden akıllıca davranarak tedbir almak hayatınızı kurtarabilir. Çağlayan yangın merdiveni ürünlerimizle beraber çıkış kapıları ve söndürme uygulamalarını da müşterilerimize sunmaktayız. Yangın güvenliğiyle ilgili ihtiyacınız olan ne varsa bizi tercih ederek tedarik edebileceğinizin altını çizmek isteriz.

Siz değerli müşterilerimize bir takım ücretsiz ayrıcalıklar sunuyoruz. Bunların en başında keşif, proje çizimi gelmektedir. Ziyaretinize gelip teknik analizler yapıyor ve bir rapor hazırlayarak sizi bilgilendiriyoruz. Anlaşma sağlanmasının ardından bilgisayar ortamında üç boyutlu projeler çizerek onayınıza sunuyoruz. Mutabakat sonrası hemen işe koyuluyor ve zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz.

Türkiye’de her yıl yangınlarda onlarca vatandaşımız hayatını kaybetmektedir. Yangın merdiveni uygulamalarıyla can kayıplarını en aza indirmek sizin elinizdedir. Konuyla ilgili ipuçlarını yanginmerdivenim.net sayfamızda bulabilirsiniz.

Memnuniyetinizi sağlayabilmenin bizim için en önemli değer olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bu kapsamda imal ettiğimiz bütün acil kaçış yollarında büyük bir titizlik sergilemekteyiz. İşin sonunda ortaya çıkan eserde en ufak bir kusurun dahi bulunmaması için var gücümüzle çalışmaktayız.

Yanmaz özelliğe sahip, çelik malzemelerle üretimini yaptığımız ürünlerimizin imalatında çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında gereken uzmanlık seviyesine ulaşmış olup, belirli aralıklarla eğitim almaya devam etmektedir. Sahip oldukları bu alt yapı ve yönetmelikte yer alan kural bilgisi beraberinde sorunsuz merdivenleri getirmektedir.

Dairesel, z tipi ve makaralı türdeki ürünlerimiz, metre usulü fiyatlandırılmaktadır. Daha hakkaniyetli bir tarife olması sebebi ile firmamız tarafından tavsiye edilmektedir. Uygun fiyat politikamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinde geçerlidir. Daha geniş bilgi edinmek, keşif randevusu almak ve sorularınız için bizi arayıp müşteri temsilcilerimiz ile dilediğiniz an görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir