Beykoz Yangın Merdiveni

Beykoz yangın merdiveniBeykoz yangın merdiveni noktasında yönetmelikleri karşılayan hizmetlerimizi, ilçenin tamamında yıllardır müşterilerimize sunmaktayız. Çok katlı yüksek binalardan, otellere, kamu kuruluşlarına ve özel şirketlere kadar bir çok müşterimize bugüne kadar profesyonel yangın merdiveni çözümleri üreterek, memnuniyetlerini sağlamayı başardık. Ekibimize ve yıllar içerisinde kazandığımız tecrübeye güvenerek, her geçen gün hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Günümüzde İstanbul’un tamamının yanı sıra bir çok çevre ile de hizmet ulaştırıyoruz. İtfaiyenin oldukça katı kurallar getirdiği merdiven uygulamalarında yeterli bilgi birikimine sahip olmanın hayati önem taşıdığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebepten kurumsal Beykoz yangın merdiveni firmalarını tercih etmeniz, oldukça önemli ve gereklidir.

Firmamızı tercih eden müşterilerimizin Hedef Mühendislik farkı ile sahip olduğu bir çok ayrıcalık bulunmaktadır. Bunların başında, Beykoz yangın merdiveni projenize başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz keşif ve etüt çalışmaları gelmektedir. Müşterilerimizden hiç bir ücret talep etmeden sunduğumuz bu hizmet ile yaptığımız ön incelemelerde, projeye başlarken ve ilerleyen aşamalarda ihtiyaç duyulabilecek her şeyin tespit edilmesi ve yaşanabilecek olumsuzluklara en baştan çözüm üretmek amacı güdülmektedir. İkinci evrede ise merdiven uygulamasını üç boyutlu ortamda tasarlayarak itfaiye yetkililerine ve müşterilerimize sunuyoruz. Hem itfaiyenin onayı alınıyor hem de yangın merdiveninin tamamlandıktan sonraki görüntüsü ortaya çıkmış oluyor. Tasarım aşaması da ücretsiz hizmetlerimiz kapsamında sunulmaktadır. Gereken kaliteye ve et kalınlığına sahip birinci kalite malzemeler kullanmaktayız. Yetersiz kalitede malzeme kullanımı hem itfaiye onayının gecikmesine hem de can güvenliğinin tehlikeye düşmesine sebep olabilir. Yapıların dış yüzeyine inşa edilen merdivenlerde özel çelik dübeller ve bunların daha iyi tutunabilmesini ve binadan güç alabilmesini sağlayan kimyasallar kullanıyoruz.

Projemizin bütün aşamalarında yapıların dış yüzeyindeki estetiğin bozulmamasına oldukça önem veriyoruz. Bu konuda elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyor ve siz değerli müşterilerimize beklediğinizin de üzerinde hoş görünüme sahip tasarımlar sunmaya gayret ediyoruz. Beykoz yangın merdiveni sektöründe edindiğimiz referanslarımız göz önüne alındığında, bölgenin en köklü firmalarından biri olduğumuz bir kez daha ortaya çıkmaktadır. İlçede aynı zamanda yangın kapısı alanında da hizmet sunmaktayız. Dilerseniz yangın kapısı ürünlerimizle bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Kalite, ekonomik fiyatlar ve garantili hizmet almak isteyenlerdenseniz, size bir telefon kadar yakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir